Джуліані підтвердив, що отримав від українсько-американського бізнесмена Парнаса $500 тис.


Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані отримав $500 тис за роботу, яку він зробив для компанії, співзасновником якої є українсько-американський бізнесмен Лев Парнас, якого заарештували за звинуваченням у фінансуванні виборчої кампанії Трампа

Про це Джуліані розповів у коментарі Reuters. Об этом сообщает omission.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він підтвердив, що отримав від Парнаса кошти за консалтингові послуги.

Джуліані сказав, що компанія Льва Парнаса "Parnas", компанія із захисту від шахрайства, звернулась до Giuliani Partners (консалтингова фірма з управління та безпеки) близько серпня 2018 року.

Джуліані сказав, що його найняли для консультацій на технології шахрайства та надавати юридичні консультації з питань регулювання.

Нагадаємо, що федеральні прокурори "вивчають взаємодію Джуліані" з Парнасом і іншим партнером Джуліані, Ігорем Фруманом, якого також звинувачують у фінансуванні виборчої кампанії.

  • 12 жовтня стало відомо, що заарештовані в США бізнесмени Ігор Фруман і Лев Парнас отримували гроші від українського олігарха Дмитра Фірташа.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/15/dzhuliani_pidtverdyv_scho_otrymav_vid_ukrayinsko_amerykanskogo_biznesmena_parnasa_500_tys”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя