А що це? - Результати опитування житомирян стосовно Другого форуму регіонів

А що це? — Результати опитування житомирян стосовно Другого форуму регіонів

Уже завтра гаранти суверенітету Республіки Білорусь та України завітають до Житомира з дипломатичним візитом в рамках Другого форуму регіонів. Але чи достовірно наші земляки знають подробиці події та, власне, її суть, ми дізналися з перших вуст… Об этом сообщает НОВОСТИ ВИННИЦЫ со ссылкой на СМИ.

Марина і Оля (по 20 років), студентки «Житомирського інституту медсестринства»:


«Ой, про цей візит ми чули лише два рази у своєму житті. Спочатку думали, що це жарт, що до Житомира приїдуть такі величні люди, але це ж факт! А що там буде, нас насправді не дуже хвилює. Ми мало цікавимося політикою.»


Володимир (44 роки), викладач:


«Вважаю, що сучасному українцю повинно бути соромно за власну некомпетентність в політичних питаннях. Сьогодні ми маємо розуміти, що за цим форумом стоїть наше майбутнє. Нарешті, ми отримаємо змогу самостійно встановлювати дипломатичні контакти із сусідами, без третіх осіб»


Ліана (37 років),домогосподарка:


«Приблизно я знаю, що це таке має бути, але достеменно не цікавилася цим питанням. Можливо, треба було частіше розповідати про це місцевим ЗМІ. Не знаю. Та це не головне, а головне, що нарешті ми знову дочекалися якоїсь події, щоб частіше виходити в місто».


Ознайомча довідка для читача:


Зустріч президентів обох держав є важливою дипломатичною подією, що відбуватиметься вже вдруге між нашими країнами (вперше форум відбувався в Білорусі (м. Гомель) – авт.).


Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі.


Ірина Хоцька


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/a-scho-tse---rezultati-opituvannya-zhitomiryan-stosovno-drugogo-forumu-10948588.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя